O firmie

 Oprogramowanie medyczne

Oprogramowanie medyczne dla przychodni to niezbędne narzędzie pracy, które ułatwia wykonywanie obowiązków personelowi medycznemu i pozwala szybciej obsłużyć pacjenta. Jest to nowoczesny program komputerowy, który możesz wdrożyć zarówno na urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Nasze oprogramowanie to wielkie udogodnienie dla tego typu placówek.

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich ? jakie są korzyści?

Za pomocą tego innowacyjnego programu Twoi pacjenci mogą bardzo szybko znaleźć potrzebne im informacje. Wyszukają je poprzez:

  • nazwę placówki, w jakiej lekarz przyjmuje,
  • adres gabinetu lekarskiego,
  • nazwę świadczenia opieki zdrowotnej,
  • termin, w jakim ma być wizyta.

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich? dlaczego warto wybrać?

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich umożliwia monitorowanie statusu na liście oczekujących na udzielenie świadczenia. Dzięki temu Twoi pacjenci nie zapomną o planowanej wizycie i na bieżąco będą mogli sprawdzać, jak dużo czasu pozostało do konsultacji lekarskiej. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim efektywne wykorzystanie czasu pracy - bez niespodziewanych nieobecności pacjentów w wyznaczonych terminach wizyt. Oprogramowanie dla przychodni lekarskich upraszcza wiele czynności i maksymalnie ogranicza biurokrację. Jest to więc duża oszczędność środków pieniężnych, które przeznacza się na przykład na tradycyjną komunikację z pacjentem.

Oprogramowanie medyczne ? jakie wybrać?

Oprogramowanie medyczne musi być przede wszystkim funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb gabinetu lekarskiego lub przychodni. Oprogramowanie medyczne dla przychodni powinno być rozwiązaniem, które możesz dostosować do wewnętrznych wymogów, by ułatwiało wykonywanie różnych czynności.

Program ten musi być też tak zaprojektowany, by można go było w przyszłości rozwijać, na przykład pod kątem wpisywania nowych danych. Wybierz najlepsze oprogramowanie medyczne i skorzystaj z naszej oferty.

Działamy nie od dziś.

Firma powstała w 2008 roku, od samego początku jesteśmy partnerem firmy ASSECO i zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania programu mMedica oraz jego serwisowaniem. Nasza firma ciągle się rozwija i poszerza swoje możliwości. Jak wiadmono początki były różne, skupiał się tylko na serwisowaniu teraz zajmujemy się pełną i kompleksową opieką placówek medycznych.

Do najczęstrzych obowiązków powierzanym naszej firmie jest m.in.:

  • Serwis sieci LAN oraz WiFi.
  • Serwis i obsługa programu mMedica.
  • Serwis i obsługa programu GlobalMED.
  • Przygotowywanie ofert do NFZ.
  • Serwis komputerowy.
  • Rozliczanie kontraktu z NFZ.

mMedica

Oprogramowanie dla przychodni i małych szpitali wspomagające rozliczenie z NFZ, gromadzenie danych medycznych i organizację pracy.

© 2018 e-rejestracja24.com.pl - Hosting dla programu mMedica

Wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.