mMedica

Oprogramowanie dla przychodni i gabinetów

Praca lekarza wymaga ogromnego zaangażowania, koncentracji oraz podzielności uwagi. Ponadto, przepisy wymagają od lekarzy wykonywania wielu czynności biurokratycznych w trakcie przyjmowania pacjenta. Jednak dzięki programowi mMedica możliwe jest efektywniejsze zarządzanie pracą nie tylko swoją, lecz również całego gabinetu.

Program mMedica Asseco

Zadaniem programu mMedica jest przede wszystkim ułatwienie prowadzenia dokumentacji medycznej. Dzięki programowi mMedica można również sprawniej zarządzać rejestracją i wizytami pacjentów, a także wystawiać recepty, wyszukiwać potrzebne leki, gromadzić niezbędne informacje oraz zarządzać bazą danych, a nawet rozliczać się z NFZ.

Co więcej, samo korzystanie z oprogramowania również jest bardzo proste. mMedica dopasowana została do różnych urządzeń mobilnych, więc dostęp do oprogramowania można mieć w praktycznie każdym momencie ? zarówno z komputera, jak i telefonu.

Hosting mMedica Asseco

Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsze oprogramowanie medyczne nie będzie działało prawidłowo bez odpowiedniego hostingu, czyli miejsca na serwerze internetowym. Decydując się na nasze usługi, nie musisz się o to martwić! W Asseco podchodzimy kompleksowo do potrzeb naszych Klientów ? oprócz wysokiej jakości oprogramowania dopasowanego do wymogów placówki medycznej, oferujemy Ci również specjalny hosting dla oprogramowania medycznego, dzięki któremu będzie ono działało bez zarzutu.

Nasz hosting jest całkowicie bezpieczny, a także niezawodny ? skuteczność na poziomie 99,5% w ciągu roku. W cenie naszej usługi proponujemy również certyfikat SSL, który jest gwarancją nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich klientów, że ich dane są chronione.

Oprócz wysokiej jakości oprogramowania i bezpiecznego hostingu możemy także skonfigurować dla Ciebie sieć komputerową w Twojej placówce oraz zająć się serwisem komputerów. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego dbamy o wszystkie szczegóły współpracy.

mMedica

Oprogramowanie dla przychodni i małych szpitali wspomagające rozliczenie z NFZ, gromadzenie danych medycznych i organizację pracy.

© 2019 e-rejestracja24.com.pl - Hosting dla programu mMedica

Wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.