Hosting mMedica

Hosting mMedica - co to?

Oprogramowanie dla przychodni mMedica potrzebuje hostingu, najlepiej specjalistycznego. Hosting to nic innego jak miejsce na serwerze internetowym, odpowiednio zarządzane przez wyspecjalizowaną firmę. Każda strona internetowa i każdy program działający on-line potrzebuje takiej usługi. Nasza firma oferuje m.in. właśnie hosting dla oprogramowania medycznego.

Na Twoje zamówienie możemy wdrożyć program mMedica w ciągu zaledwie kwadransa. Jak? Wystarczy, że zamówisz moduł e-rejestracja, podpiszesz umowę i wybierzecie swoją subdomenę. Subdomena to inaczej poddomena ? element nazwy. Na przykład e-rejestracja.com.pl to domena, a stalmed.e-rejestracja.com.pl to działająca w niej subdomena. Może ona na przykład zawierać nazwę Twojej placówki.

W cenie naszej usługi jest zawarty certyfikat SSL. To dodatek szyfrujący dane pomiędzy działającym na serwerze oprogramowaniem a komputerami użytkowników, dzięki czemu osoby postronne nie mogą ich przejąć. Gwarantuje to poufność i bezpieczeństwo. Zapewniamy SLA na poziomie 99,5%. Co to oznacza? Każdy, nawet najlepszy serwer może od czasu do czasu ulec awarii albo wymagać konserwacji. SLA 99,5% oznacza, że Twoje oprogramowanie może być niedostępne przez nie więcej niż 0,5% czasu w ciągu roku. To naprawdę bardzo wysoki stopień niezawodności. Oczywiście wszystko skonfigurujemy i ustawimy. Otrzymasz gotowe, działające oprogramowanie, którego obsługi szybko się nauczysz. Twoi pacjenci będą mogli wyszukać w Internecie Twój gabinet lub przychodnię, jej adres, nazwę świadczenia medycznego oraz możliwy termin wizyty. Dla placówek komercyjnych jest to znakomity sposób na pozyskanie większej liczby pacjentów.

Serwis mMedica 

Zapewniamy pełny serwis oprogramowania mMedica. Możemy także skonfigurować sieć komputerową w Twojej placówce oraz serwisować jej komputery. Nasze doświadczenie to owoc 10 lat pracy. Umiemy rozwiązać każdy problem ze sprzedawanym oprogramowaniem i sprzętem.   

mMedica

Oprogramowanie dla przychodni i małych szpitali wspomagające rozliczenie z NFZ, gromadzenie danych medycznych i organizację pracy.

© 2018 e-rejestracja24.com.pl - Hosting dla programu mMedica

Wykonało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.